RESTAURACE

Součástí pivovaru je restaurace s otevřenou kuchyní zaměřená zejména na grilovaná jídla. V jídelním lístku naleznete pestrou nabídku studených i teplých chuťovek k pivu, tradiční jídla české kuchyně, saláty a dezerty. Kuchaři dbají na výběr kvalitních surovin lokálního charakteru. Nepoužívají náhražky, dochucovadla, ale využívají čerstvých bylinek z přilehlé zahrádky. Díky širokému portfoliu rodinných firem majitele, můžeme hostům nabízet jasný původ masa, vlastní uzenářské výrobky i bylinné a ovocné sirupy. V recepturách pokrmů se hojně využívají naše piva. Díky konceptu otevřené kuchyně si hosté mohou dopřát nevšední zážitek přípravy pokrmy od samého začátku. Součástí restaurace jsou i nádherné měděné varny, kde náš sládek vaří výtečná piva. Využít pro soukromé a firemní akce lze i dřevěné patro s kapacitou 50 míst, kde je k  dispozici  projektor a promítací plátno.

Kromě kuchyně je v pivovaru i bar s osmi kohoutovým výčepem. Každý den máme na čepu Vysokomýtské pivo 10°, Kujebák 12°, Malvaz 13° a postupně přibudou další pivní speciály. V nabídce naleznete naše bylinné i ovocné sirupy, italskou kávu značky Caffé L'Antico , výběrový čaj Original First tea, horkou čokoládu Cioconat premium a kvalitní destiláty.

V létě je k dispozici i malebná zahrádka s letní terasou a venkovní výčep s pergolou.


REZERVACE MÍST na tel.: 602 445 213

Stálý jídelní lístek k prohlédnutí:

Nápojový lístek k nahlédnutí:

Otevírací doba restaurace - výdejního okna

PONDĚLÍ      11.00 - 22.00 hodin

ÚTERÝ           11.00 - 22.00 hodin

STŘEDA        11.00 - 22.00 hodin

ČTVRTEK     11.00 - 22.00 hodin

PÁTEK           11.00 - 24.00 hodin

SOBOTA        11.00 - 24.00 hodin

NEDĚLE        11.00 - 22.00 hodin

Rádi Vám připravíme akci na míru. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí, školních srazů, svateb, školení, přednášek, apod. Jsme vybaveni i pro rautové pohoštění.

Celý prostor je bezbariérový, wifi zdarma.

V létě můžete využít letní terasu i venkovní výčep s malebnou zahrádkou. Terasa i zahradní výčep otevřen dle otevírací doby restaurace za příznivého počasí. Cyklisté vítáni.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.